top of page

המלצות

"החברים שאלו אותי: "מה קרה לך בזמן האחרון? אתה כבר לא בוכה ונעלב מכל דבר, הפסקת להציק ולהרביץ לנו..." אז אמרתי להם שאני הולך לענת והסברתי להם איך זה עובד עם השרירים". תודה ענת! אני מרגיש שהרבה יותר קל לי וטוב לי בבית הספר ובמשפחה."

א' בן 12

 

"הגעתי למרכז של ענת גם בכיתה ו' כדי להתמודד עם תחילת גיל ההתבגרות כי היה לי ממש קשה בבית, וגם בכיתה ח' שהרגשתי לחץ מטורף בלימודים והכי קשה היה לי במתמטיקה. ממש פיתחתי חרדה למקצוע. אחרי מספר מפגשים שהרגשתי מלא בטחון והלך לי בקלות, ביקשתי מענת שתעזור לי בחששות שלי באנגלית. אמרתי לענת שאני הולכת לספר לכל החברים שלי בשכבה כי חבל שסתם ילחצו אם יש דרך כל כך טובה לעזור."

נ' בת 15

 

"הגעתי לענת בצומת דרכים מקצועית מאוד מהותית. הייתי צריכה לקבל החלטה מהירה ובמפגש לטיפול במתחים הבנתי שהכל יושב על הדימוי העצמי ועל מה שמצפה ממני הסביבה. יצאתי רגועה מאוד ופשוט נדהמתי מצורת הטיפול, שמאפשרת לי להבין לעומק את הגוף שלי. ומה שהדהים אותי שהאחיות שלי ובן זוגי שאלו אותי באותו השבוע מה עובר עליי כי רואים עליי בפנים שאני רגועה יותר. אני המתקתי סוד וחייכתי. ענת זה עובד ואני ממש מודה לך על הנכונות לעזור לי באופן מיידי ומקצועי."

כ' בת 38   

 

"הבנים שלי הגיעו לענת כדי לגשר על  פער שנוצר בקריאה עקב בעיית מיקוד ראייה. בעקבות המפגשים, הבטחון  עלה והקריאה הפכה מאיטית לשוטפת ומדוייקת. אבל גם לאחר שהפער נסגר, הם עדיין סירבו לקרוא בגלל פחדים וחששות. כמו במטה קסמים, ענת הצליחה לשחרר את הפחד ויום אחד הם פשוט לקחו ספר (פנטזיה כמובן) והתחילו לקרוא ולקרוא!  התקשרתי לענת בהתרגשות רבה וסיפרתי איך הספר הולך איתם לכל מקום. לא האמנתי איך השינוי קרה פתאום. פשוט מדהים. מאז כבר המלצתי לחברים ומכרים."

ש' אמא של ר' ו-נ'.  

 

"הגעתי לענת עם אלרגיה מאוד מוזרה בפנים שחזרה בכל תקופה ונעלמה ושבה שלא הצלחתי להבין מהי. בטיפול של ענת עלינו גם על הסיבה הרגשית וגם על הגורם האלרגן שעליי להימנע ממנו רק לתקופה מסויימת! פעם ראשונה שאני מבינה עד כמה חשוב להבין מהי הסיבה הרגשית כדי שהאלרגיה לא תחזור יותר. ממליצה בחום תודה ענת על איכפתיות ורגישות".

ש' בת 40

 

"המורה התקשרה אליי ואמרה לי שאקבע אבחון דידקטי. דיברתי עם ענת והתייעצתי איתה על הוראה מתקנת/אבחון דידקטי, ואז היא שאלה אותי שאלות מאוד משמעותיות על הבן שלי בן ה-11 והחלטתי לנסות קודם מפגש לטיפול במתחים. אחרי המפגש הראשון הילד חזר ואמר שהוא רוצה להמשיך כי זה ממש מעניין ועוזר לו להבין את הגוף שלו. בהמשך הטיפול, הוא הסביר שעד היום לא הצליח להקשיב בשיעור חשבון כי הוא לא אהב את המקצוע, ופתאום אחרי שהגוף שלו נזכר מה היה בכיתה ב' ומה קרה לו בשיעורים, ולאחר שעשה עם ענת כל מיני תרגילים, הוא הבין שאפשר להקשיב ולאהוב חשבון. אחרי ארבעה מפגשים הבן שלי חזר הביתה גאה ומאושר עם מבחן בו קיבל 98 והסביר לי שהוא פשוט התחיל להקשיב בכל שיעור ושאל את המורה שאלות כשלא הבין את ההסבר, וכך הוא הצליח סוף סוף. גם בשיעורי אנגלית הוא חווה הצלחות משמעותיות, שלא חווה עד כה בעקבות הטיפול. כמובן שעד היום לא הלכנו לאבחונים וברגע שטופלו הסיבות הרגשיות כמו שענת הסבירה לי בהתחלה הבעיה נפתרה."                 

אמא של א' בן ה-11

 

"הגעתי לטיפול אצל ענת בעקבות לחץ מתמשך מתוצאות של בדיקות רפואיות. באותה תקופה לחץ הדם עלה לי ובמקביל לכל הבירורים הרפואיים חיפשתי טיפול שירגיע אותי. יצאתי מהטיפול מודעת יותר לרגשות שלי. מאז הטיפול הראשון חלפה חצי שנה שבה לחץ הדם שלי התאזן ללא תרופות כי הכל בעצם היה רגשי. אין לי יותר חשש מבדיקות לחץ הדם, וכבר המלצתי למספר אנשים בסביבתי על המרכז לטיפול במתחים של ענת."

ג' בת 71

 

"בעקבות התהליך שעברתי עם ענת טוב לי חברתית וטוב לי לימודית. שחררתי דברים שאגרתי המון שנים. אמרתי לענת שמזל שאני רק בת 14 וחצי ולא בת 40, שמזל שעכשיו אני משחררת כל מיני דברים מיותרים מהילדות שלי ולא בעוד 25 שנה! נוח לי לדבר עם ענת על דברים אישיים שההורים או המורים לא מבינים בדיוק מה עובר עליי וענת עוזרת לי להוציא ולהבין את הרגשות של הבלבול, הכעס, הבושה או הפחד."         

ד' בת 14.6

 

"הגעתי לענת כדי להעיף את הפחדים שלי ולעבור את בחינות הבגרות בהצלחה. שיתפתי את ענת שקשה לי נורא לסיים מבחן בזמן ושאני איטית. עד היום יועצת בית הספר ממש עזרה לי אבל עכשיו שאני לפני הבגרויות מרוב שאני בפחדים אני לא ישנה בלילה שלפני ואני במתח נוראי. התברר שאני נמצאת בהרגשה של תחרותיות אני נלחצת. הרגשה שכבר בכיתה א' החלישה אותי, כשכל הזמן חשבתי איפה אני בחוברת הקריאה לעומת החברים של בכיתה ואחר כך בעוד מקומות בחיים שלי. אז פשוט למדתי איזונים כדי לשנות את המצב. והנה אני גאה עכשיו לשתף שבמגן בלשון שהייתי כל כך חרדה ממנו קיבלתי 95 וזכיתי מהמורה למבחן ראוי לשבח. בבחינת הבגרות האחרונה סיימתי חצי שעה לפני הזמן!! בכלל לא שמעתי רעשים סביבתיים שהיו לי תמיד כשנבחנתי. ממש הצלחתי להתרכז. אני מודה לענת על הסבלנות, ההקשבה והרצון לעזור לי. אני ממש נהניתי מסוג הטיפול הזה וממליצה עליו."

מ' בת 16.5

 

"ענת,

רציתי לשתף אותך ולהודות לך על הטיפולים שעשינו לפני שנה, לפני שנתיים ולפני שלוש שנים, שעכשיו נותנים את תוצאותיהם. פתאום שמתי לב שהגיע הרגע של "לפני פסח" ואני רגועה ונינוחה, ואין שום לחץ באוויר. בבוקר אני עושה צעידות בטבע, אחרי הצהריים משחתקת פינג פונג עם הילדים...והכל בשלווה ורוגע, שלא היו אף פעם בתקופה נפלאה זאת של השנה. תמיד הייתי בהיסטריה ולחץ ובחוסר נשימה מה"ניקיונות של פסח", והשנה הכל רגוע ונפלא. את אלופה!!! המון המון תודה וחג שמח."

א' בת 45

 

"הגעתי למרכז של ענת בגלל הרגשה של בידוד חברתי. בעבר הקרוב והרחוק הרגשתי שמתעלמים ממני, שאני שקוף, נשכח ובלתי נראה. כל פעם הרגשתי שלא מעריכים אותי, שלא מזמינים אותי לכל מיני אירועים חברתיים. בטיפול אצל ענת הבנתי שאני צריך לשחרר מעצמי זכרונות מהעבר – מהיסודי, ששם כבר מכיתה א' עמדתי מול קבוצה מגובשת של ילדים והרגשתי לבד. ההרגשה הזו חזרה גם בכיתה ד' ועד ו'. נזכרתי שאמרתי משהו והם המשיכו לדבר ביניהם ולא שמו לב אליי. היום אני מרגיש שניקיתי הרבה מחשבות שליליות. היום אני יודע להיות במקום שאני ארגיש בו טוב וארגיש בנוח אם זה בתוך קבוצת נערים או עם חבר אחד. אני אדם חברותי, ספורטאי, פעיל בתנועת הנוער, והיום אני מבין שאם לא נוח לי עם נער מסויים אין טעם להיפגש איתו כי זה גורם לי סבל. בשנה הזו הבנתי שלא מתכוונים לפגוע בי ושהרגשתי לא נעים בגלל מה שקרה בעבר. ממש טוב לי עכשיו בחופש הגדול. דברים נפתחים בתחום החברתי. אני מוזמן לאירועים, החברים מתקשרים וממש סבבה לי.

תודה ענת! היה לי חשוב לשתף אותך כדי שגם נערים ונערות אחרים וגם ההורים שלהם יבינו שיש דרך טובה לשנות את המציאות ולא לסבול יותר."

ט' בן 16

"אני בת 48 ואני בעלת עסק עצמאי והגעתי לענת בכדי לשנות את המציאות שלי ביחס לכסף וחשוב לי לשתף את מה שעלה בטיפולים אצל ענת כדי שגם עצמאיות אחרות ירוויחו מדרך הטיפול היסודית הזו.

מה שעלה זה שאני יודעת שאני לא טובה במתמטיקה ולכן חבל לי לבזבז אנרגיה סביב מה שאני לא טובה בו. בילדות כתבתי את הספרות הפוך ואחת המורות כל הזמן דאגה להגיד לי שאני לא טובה בחשבון. הגוף שלי העלה זיכרונות של התנגדות, לא משתלבת, חשה אדישות וניתוק. התחושה היא שזה לא התחום שלי ואני לא מוצלחת מתקשר לערך עצמי נמוך בהווה בנוגע לכספים. האמונה שאני לא מבינה בכספים ולא מספיק טובה בכדי לקבל כסף. לאחר תהליך טיפולי קצר יחסית חל אצלי שינוי מדהים- יש תנועה גדולה יותר של לקוחות בסטודיו שלי. יותר קל לי לדבר על כסף. משהו השתנה בתודעה שלי! השבוע העמדתי גבולות מול לקוחותיי! ענת אני מודה לך על המקצועיות, העדינות והסבלנות."

ע' בת 48

 

"ענת יקרה,

הגעתי אלייך עם חשש לא ברור לעמוד בפני קהל ולהרצות. על אף העובדה שהרצתי כמה וכמה פעמים ובכל פעם התגובות היו נפלאות והתחושה שלי בתום ההרצאה היתה מרוממת ומסופקת, בכל פעם שהייתי לפני הרצאה חדשה, החששות היו מצטברים בתוכי ומגיעים לשיא בתחילתה של ההרצאה. מה שקרה במפגש לטיפול במתחים הוא שלא אני עיניתי לשאלות אלא גופי (מתח השרירים). כבר בתום טיפול אחד הרגשתי שונה, מין הרגשה של לאות ונפילת מתח כאילו משהו השתחרר. בבית תרגלתי את המשפט החיובי שגופי בחר ו..הגיעה זמן ההרצאה. ראשית, כמעט ולא היה מתח בימים שלפני ההרצאה – דבר שלא היה קודם לכן. ביום של ההרצאה הייתי נינוחה ועניינית ולא במתח. בשעה שלפני ההרצאה – ניכר מתח, אך לא הרגשתי פחד או התרגשות עצומה כמו קודם לכן. ההרצאה היתה מוצלחת מאוד, קיבלתי פידבקים מצוינים ו..החשוב ביותר כיום, אני לא חוששת, אין לי את הפחד ואני מעוניינת להרצות כמה שיותר! המון תודות ענת על הנפלאות של טיפול בפחד שלי."

ג' בת 36

"לענת יש כוחות של סוד השריר. היא מבינה מה הגוף מספר כמו בחידה שרק מי שמבין פותר וככה יותר שמחים בחיים."

ע' בת 9

הזמנה למפגש אישי

bottom of page